Marián Sedílek - Senior Account Manager

Marián v oblasti PR pôsobí od roku 1995. Má bohaté skúsenosti z riadenia projektov komunikácie mnohých klientov zo sektoru IT, financií, poisťovníctva, stavebníctva, farmácie, kozmetiky a ďalších. Cenné skúsenosti nadobudol pri riadení klientskeho servisu i zavádzaní firemných procesov riadenia podľa medzinárodného štandardu CMS (Consultancy Management Standards), ako aj v pozícii výkonného riaditeľa agentúry. V Dynamicu pracuje pre klientov zo sektora telekomunikácií a financií.

Marián v roku 1990 vyštudoval na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave žurnalistiku, pracoval vo viacerých médiách, súčasťou tímu Dynamic Relations 2000 sa stal v roku 2015.

"PR je veľmi vážna disciplína, preto trocha vtipu nezaškodí. Tento mám rád: Rozpráva sa potkan a škrečok. Potkan hovorí: Počúvaj, škrečok, ako to vlastne je? Ty máš štyri labky, ja mám štyri labky. Tebe trčia dva zuby, mne trčia dva zuby. Ty máš chvostík a mäkký kožúšok, rovnako ako ja. Ale teba ľudia milujú a chcú ťa mať, mňa však nenávidia, nastavujú pasce, sypú jed. Prečo? Škrečok sa zamyslí a po chvíli povie: „Vieš v čom to je? Ty máš proste nanič Public Relations.“ Inak, zmeniť potkanovu reputáciu, to je výzva pre PR :)"

+421 905 292 419