Radmila Lukačovičová - Senior Account Manager

Radka prišla do tímu Dynamic Relations v júni 2013. Predtým pracovala ako copywriter v spoločnosti Zľavomat. Popri štúdiu žurnalistiky pracovala v Nitrianskej komunitnej nadácii, kde zastrešovala PR aktivity programu Mladí nitrianski filantropi a grantového programu spoločnosti Heineken Slovensko Tu sme doma. Skúsenosti s PR v neziskových organizáciách získala aj v Občianskom združení Šanca.

V Dynamic-u sa na začiatku venovala klientom z oblasti lifestylu a energetiky. Okrem iných to boli klienti Gazprom a CCC obuv. Neskôr zastrešovala PR komunikáciu pre dermatologicko-laserovú kliniku TOMAR.  Agentúra Dynamic pomáhala tiež televízii JOJ pri nastavovaní komunikačnej stratégie niekoľkých formátov, kde bola Radka súčasťou tímu.

Dva roky sa naplno venovala klientovi Orange Slovensko, pre ktorého Dynamic zabezpečoval kompletný PR servis. V rámci agentúry pôsobila ako tímlíder pre značky Orange a Funfón. Bola tiež súčasťou tímu, ktorý zabezpečoval PR komunikáciu Plesu v opere.

Istý čas bola súčasťou zdravotníckeho tímu pre farmaceutickú spoločnosť Gedon Richter. Momentálne sa venuje klientom z oblasti bankovníctva a práva. Je súčasťou tímu pre ČSOB banku a zastrešuje PR komunikáciu pre advokátsku kanceláriu Ružička Csekes.

„Myslieť kreatívne, konať pohotovo. A pritom mať neustále na pamäti ľudí a ich životné príbehy. PR je o pestrej každodennej práci na iných aj na sebe.“

+421 948 474 685